Systémové upozornění
Hlavní informace
bulharsko-taky-toci-filmy

Nedávno napsal na Facebooku specialista na sociální sítě Josef Šlerka, že Toni Erdmann je vlastně hodně přeceněná věc: „Rád jsem to viděl, ale trochu si myslím, že to maj lidi hlavně rádi, protože jsou ve stejný prdeli a tenhle film je neuráží, nezesměšňuje, ani jim nedává hraběcí rady. S trochou cynismu Amélie z Montmartru pro ty, co vystřízlivěli.“

Pravda, Toni Erdmann je natolik všeobecně oblíbeným filmem, že je to až podezřelé a evidentně se mnoha lidem musí líbit různými způsoby. Někdo v něm vidí spíš příběh o vztahu otce a dcery, někdo zhruba v důchodovém věku způsob existence ve stáří (jak přes hranou trapnost přestat být trapný pro své děti), někdo kolem třicítky a čtyřicítky možnost vykoupení z práce v korporátu. A někdo kritickou satiru a metaforu o tom, že žádné takové vykoupení nemůže v reálu nastat a naplnit se může jen ve filmu, v němž chodí třímetrová bulharská folklorní gorila. (Nepletu se, snímek se odehrává v Rumunsku, ale ten kostým pochází z Bulharska.)

Následující část článku je viditelná pouze pro uživatele s předplatným.

Přihlaste se prosím, nebo pro pořízení předplatného pokračujte sem.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

# Jan Svobodník 2017-05-03 09:12
Díky za tip.
Btw. Toni Erdmann je tak populární prave kvůli tomu komplexu x možných pohledu x různých diváků. Sám jsem si vlastně celou dobu říkal, ze to zas tak dobrý není a nakonec o tom nadšeně vykládal. Bude to asi fakt tím celkově příjemným pocitem..ale Amélie to fakt není..
Odpovědět
# Kamil Fila 2017-05-03 11:55
Zaplaťpámbu :)
Odpovědět
# Tod 2017-05-15 22:22
My brother suggested I would possibly like this web site.
He was once totally right. This submit truly made my day.
You cann't believe just how a lot time I had spent for this info!
Thank you!

Stop by my webpage: professional podiatrist foot (crystlealtwies.blog.fc2.com: http://crystlealtwies.blog.fc2.com/blog-entry-7.html)
Odpovědět
# Ferne 2017-06-01 00:48
Ridiculous quest there. What occurred after?
Take care!

my web blog - natural height: http://shaunda-waddel.webnode.com/news/shoe-lifts-the-chiropodists-treatment-for-leg-length-difference/
Odpovědět


Facebook komentáře