Systémové upozornění
Hlavní informace
kvadratura-the-circlu

27letá Emma Watson, jež se snaží vymanit z hermionovské škatulky, patří k nejvyhledávanějším herečkám na internetu. Zapadá také do generace těch, kteří většinu svého života prožili na síti a ani si nevzpomínají, jaké to bylo bez ní. Obsadit ji tedy do role mladé ženy Mae, která začne pracovat ve velké technologické firmě a díky náhodě se stane globální online hvězdou, dávalo dost dobrý smysl.

Snímek The Circle bývá někdy označován za techno-thriller, jindy dokonce za sci-fi, často také za drama. Na thriller je tu ovšem málo napětí, na sci-fi příliš málo extrapolace a na drama málo charakterizace postav. V první půli jde ovšem o dobrou satiru a pohled do pouze zdánlivé budoucnosti, neboť skoro všechno se dnes už děje. Příliš mnoho lehkovážného sdílení osobních informací, dohled „Velkého bratra“ nad našimi životy a převaha velkých korporací nad státem a demokracií.

Následující část článku je viditelná pouze pro uživatele s předplatným.

Přihlaste se prosím, nebo pro pořízení předplatného pokračujte sem.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

# Wanda 2017-06-01 00:35
Thanks for finally talking about >Kvadratura The Circlu
Odpovědět
# Jamaal 2017-07-23 16:26
Fantastic site. A lot of useful info here. I'm sending
it to a few buddies ans also sharing in delicious. And obviously, thanks foot pain on top of foot (rubierounkles.weebly.com: http://rubierounkles.weebly.com/blog/previous/2) your effort!
Odpovědět


Facebook komentáře