Systémové upozornění
Hlavní informace

Trailery a videa 15. ledna

15. 1. 2017
Týdenní info

V kinech bude mít premiéru životopisný film o tanečnici Loie Fuller, rodinná psí komedie, další animák od Pixaru a horor s velice slibným názvem Raw.

Trailery a videa 9. ledna

9. 1. 2017
Týdenní info

Kdo hraje McDonalda v novém životopisném drama The Founder? O kterém slavném vědci je seriál Genius, vytvořený pro National Geographic? Zajímá vás připravovaný dokument I am Not Your Negro? Ve které další české komedii zase bude hrát Jiří Langmajer? Jak se v Rogue One připravovaly scény s princeznou Leiou? A jak to zní, když Mark Hamill čte hlasem Jokera tweety Donalda Trumpa?

Trailery a videa 4. ledna

4. 1. 2017
Týdenní info

Těšíte se na nového Vetřelce Ridleyho Scotta? Zajímá vás německý snímek o mladém Karlu Marxovi? Jaký bude Thor 3? Točí Karel Vachek opravdu hraný film? A jak by vypadal Šíleně smutný Golem podle Michaela Baye?

Trailery a videa 24. prosince

24. 12. 2016
Týdenní info

Už se nemůžete dočkat Blade Runnera 2? Zajímá vás, kdo hraje v novém historickém seriálu HBO Taboo? Vypravíte se do kina na španělskou fantasy A Monster Calls? Kdo natočil Bábu z ledu a jaké to bude? Koho hraje David Lynch v Twin Peaks? Co se nepovedlo IMAXu a proč je to sranda? A jaké jsou výsledky různých bilančních filmových žebříčků, sestavených u příležitosti konce roku?

Trailery a videa 17. prosince

17. 12. 2016
Týdenní info

Taky už netrpělivě vyhlížíte začátek nového roku kvůli čtvrté sérii Sherlocka Holmese z produkce BBC? Podívejte se na trailer! Připravený je rovněž sestřih ukázek z osmého dílu Rychle a zběsile. Chris Nolan vypravuje do kin válečné drama Dunkerk a před svou premiérou má také nový český film Masaryk. Jaká další esa má v rukávu Netflix? A nakonec, byť ne poslední – které je nejnebezpečnější místo v Tarantinových filmech? Možná se budete divit!

Trailery a videa 10. prosince

10. 12. 2016
Týdenní info

Co se chystá do kin a do televize? A jakých pětadvacet nejlepších filmů roku vybral David Ehrlich? Je tady pro vás další nášup informací z filmového světa.

Trailery a videa 4. prosince

4. 12. 2016
Týdenní info

Opět na vás čeká balíček trailerů: hned dvě sci-fi, horor o pitvě neznámé ženy, minisérie HBO a drama BBC, nová hra Hidea Kojimy a druhá část hry pro Playstation 4 The Last of Us. Dozvíte se rovněž, co stylově ovlivnilo režiséra Wong Kar-waie, pro koho natočil roztomilou vánoční reklamu Wes Anderson a v čem jsou všechny příběhy stejné.

Trailery a videa 28. listopadu

28. 11. 2016
Týdenní info

Chcete ochutnat, jaká je čínská nápodoba Mad Maxe Šílená Sheila? Které česko-slovenské filmy a seriály míří ke svým publikům? Který český animovaný film je v užší nominaci na Oscara a kterých šest projektů získalo finanční podporu Fondu pro rozvoje kinematografie? Jak „nový Hollywood“ vytvořil americký nezávislý film? A jak se dělaly „neviditelné triky“ v seriálu The Crown?

Trailery a videa 22. listopadu

22. 11. 2016
Týdenní info

Jaký je plán filmových premiér a co se chystá za nové projekty? Jak vypadá nový Winnetou? Jaký nový seriál připravil Netflix? Co se vždy stane v Bee Movie, když v něm zazní slovo včela? A co je vlastně hrůzného na snímku Rosemary má dětátko?

Trailery a videa 15. listopadu

15. 11. 2016
Týdenní info

Jak vypadá Scarlett Johansson jako Asiatka? Která klasická disneyovka se dočkala hrané adaptace? Víte, že Luc Besson natočil akční sci-fi? Anthony Hopkins a Colin Farrell se setkali v thrilleru Solace. Jakou barvu má láska v české romanticko-erotické komedii Miloslava Šmídmajera? A to nejlepší nakonec – čeho se vlastně bojíme v hororech?