Systémové upozornění
Hlavní informace
bestfimbest

V pražských kinech Evald, Atlas, Lucerna a Mat proběhne od 13. do 19. prosince další přehlídka nejúspěšnějších filmů letošní sezóny za vstupné 69 korun. Volné seskupení čtyř artových kin v Praze pořádá týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé poloviny roku 2018. Kinaři se rozhodli v době adventu potěšit své věrné fanoušky v podobě lístku do kina za jednotnou atraktivní cenu. V prosinci se uskuteční patnácté vydání divácky úspěšné přehlídky, která probíhá vždy dvakrát do roka a koná se od roku 2011.

Program BEST FILM FESTU je opět žánrově pestrý, dramaturgy přehlídky byli sami diváci a divačky. Promítat se budou festivalové hity: vítěz letošního Cannes drama ze současného Japonska o rodinných vztazích Zloději. Na programu jsou také hudební dramata jako romantický strhující snímek Zrodila se hvězda či životopisná dramata: opulentní mistrná podívaná italského tvůrce Paola Sorrentina Oni a Silvio o osudech Silvia Berlusconiho či fascinující příběh astronauta Neila Armstronga První člověk nebo drama Escobar s oscarovými excelujícími herci Javierem Bardemem a Penélope Cruz. Diváci se můžou těšit na populární komedie: hvězdně obsazený snímek v čele s Diane Keaton Dámský klub, romantickou komedii Láska bez bariér či pokračování úspěšného muzikálu Mamma Mia! Here we go again. Na přehlídce je zastoupena také animovaná sekce: pro dospělé diváky životopisný snímek S láskou Vincent oceněný jako nejlepší evropský animovaný film či skvostné drama ze současného Íránu Teheránská tabu a pro dětské publikum animovaný příběh Yeti: ledové dobrodružství. Dále pro dětského diváka je připravena půvabná hraná pohádka Malá čarodejnice. 

Z českých filmů to budou například letní tragikomedie Chata na prodej režiséra Tomáše Pavlíčka a Úsměvy smutných mužů režiséra Dana Svátka. Dále životopisné drama Jan Palach režiséra Roberta Sedláčka či komedii Po čem muži touží v režii Rudolfa Havlíka. Z domácích hitů podzimu nechybí historická dramata Toman v režii Ondřeje Trojana a Hovory s TGM pod režijním vedením Jakuba Červenky.

Kompletní program přehlídky najdete na webových stránkách přehlídky BEST FILM FEST a na webových stránkách jednotlivých kin.

bodytest

 

datova zurnalistika

Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby.

Budete-li i nadále používat naše služby, souhlasíte s naším používáním cookies.

Rozumím
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account