Systémové upozornění
Hlavní informace
pustiny-se-dockaly-druhe-rady

Druhá sezóna seriálu Into the Badlands, který od svých českých fanoušků dostal neoficiální název Pustiny, má světovou premiéru právě v březnu. První série byla odvysílána v roce 2015 s velkým úspěchem u domácího i zahraničního publika a kritiky. Žánrově spadá do akčního, dobrodružného a postapokalyptického dramatu.

Seriál vypráví příběh nelítostného válečníka Sunnyho, který žije v zemi, kontrolované feudálními barony. Sunny se spolu se záhadným chlapcem M.K., kterého zachrání, vydává na cestu, která by mohla vést do lepšího světa. M.K. má temné tajemství, pátrá po své matce a dávno ztraceném domově. Do cesty se jim ovšem začnou stavět protivníci, kteří mají jiné plány jak se Sunnyho společníkem, tak s vlastní pozicí v rámci území pod nadvládou baronů..

Sunnyho ztvárnil Daniel Wu, který má na svém kontě již řadu filmů, například Warcraft: První střet, Europa Report a objeví se i v připravovaném snímku Tomb Raider. Mezi jeho koníčky patří praktikování kung fu. Přestože má čínský původ, narodil se v Kalifornii, kde působí jako herec a producent. Chlapce s přezdívkou M.K. hraje Aramis Knight, který se objevil například v seriálech Dexter, Mentalista či ve filmu Temný rytíř povstal. Je mu teprve sedmnáct let a patří mezi jedny z nejslibnějších mladých herců v Hollywoodu.

emily action cs 11182016 0146 v2

Ve druhé sérii Pustin se Sunny a M.K. ocitají každý zvlášť uvízlí na podivných místech. Zatímco M.K. se snaží ovládnout své schopnosti, Sunny je nucený probojovat se zpět a najít svou rodinu, i kdyby ho to mělo stát život. Na této cestě se k němu připojí Clipper a Colt, záhadní noví společníci, jejichž motivace jsou velmi pochybné. Mezitím Widow shromažďuje sílu proti ostatním baronům, protože všem hrozí nebezpečí v podobě temné odplaty. Aliance se rozpadají, přátelé se zrazují navzájem a Sunny a M.K. čekají devastující následky jejich činů... I ve druhé řadě nebude zkrátka o překvapení a skvělé bojové scény nouze.

Český fanoušek s přezdívkou EvilPhoEniX napsal na stránky Československé filmové databáze: „Tohle má zatím hodně našlapaný rozjezd. Největším lákadlem je hvězda Daniel Wu, který v soubojích dává ze sebe maximum. Choreografie je špičková (úžasná kamera, vizuál, střih) lámou se zde všechny možné končetiny v neskutečném množství a hlavně je to Rko, kde není nouze například o střep v oku či kopí v břichu. Wu je zde fakt mašina, láme vazy, ruky, nohy chlapa zlomí o strom a jednoho chlapa zlomí tak, že palce mu skončí u hlavy. ŠÍLENÉ! Závěrečný souboj v dešti s meči dá zavzpomínat na pecku Grandmasters. Po příběhové stránce se film jeví také zajímavým, vyhovuje mi vhodně zvolená doba a mladý chlapec je zřejmě obklopen nadpřirozenými martial arts silami, no máme se na co těšit, jde z toho cítit nadšení pro martial arts. Druhý a třetí díl zvýšil laťku velmi vysoko. Příběh se skvěle rozvíjí, akce překonává téměř vše doposud viděné. Neskutečně krvavé orgie, nadupané choreografické souboje, při kterých řvu jak na finále SuperBowlu... Téměř nerozdýchatelné. Nová srdcovka! Společně s Banshee nejlepší akční seriál vůbec."

5d06d1cb24e8e894839e6af78175d4c44d1e306d

Tvůrci seriálu Miles Millar a Alfred Gough jsou plodní scenáristé a producenti. Stojí za akčně-dobrodružným seriálem Smallville, který dal vzniknout prozatím nejdéle existujícímu komiksu, založenému na televizním seriálu. Kromě Pustin pracují rovněž na úspěšném seriálu The Shannara Chronicles. Režisér Stephen Fung pochází z Hong Kongu a v současnosti dokončuje rovněž film he The Adventurers, v němž hrají Jean Reno, Andy Lau a Shu Qi. Scenář vytvořil Michael Taylor, který začal svou kariéru psaním epizod Star Treku, sérií Hluboký vesmír devět a Vesmírná loď Voyager. Je držitelem ceny Emmy.

Seriál produkuje společnost AMC. AMC Networks International je světovou pobočkou AMC Networks, dodávající zábavní a uznávané programy, které zahrnují více než 140 zemí a oblastí napříč Afrikou, Asií, Evropou, latinskou Amerikou a středním východem. Společnost se skládá ze světových poboček SundanceTV a AMC, stejně jako z populárních místních televizních kanálů nejrůznějších žánrů. Více informací získáte na webových stránkách společnosti www.amcnetworks.com/amcni.

bodytest

 

datova zurnalistika

Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby.

Budete-li i nadále používat naše služby, souhlasíte s naším používáním cookies.

Rozumím
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account