Systémové upozornění
Hlavní informace
ekotopfilm-2017

Festival filmů o přírodě Ekotopfilm s novým názvem Příběhy země a podtitulem Dochází nám herci probíhá od 6. do 12. října v Městské knihovně Praha. Během pěti dnů budou připraveny desítky projekcí dokumentárních snímků o životním prostředí a besedy či přednášky na daná témata. Vstup je zdarma.

Jedná se o nejstarší mezinárodní festival dokumentárních filmů o životním prostředí a udržitelném rozvoji na světě. Jeho první ročník se uskutečnil ještě v bývalém Československu v roce 1974.

Návštěvníci se můžou těšit na vybrané české i mezinárodní filmy, které ukážou krásu a bohatost přírody, představí nejnovější technologie a vědecké objevy, upozorní na závažné problémy lokálního i globálního rozsahu a vypráví i příběhy se šťastným koncem.

Festival ovšem není pouze o filmech a nabízí i bohatý doprovodný program v podobě besed a přednášek. Do Prahy přijede řada zahraničních tvůrců, s kterými si o zajímavých tématech můžou diváci po promítání filmu osobně popovídat. Celý program festivalu najdete zde.

Nudit se nebudou ani ti mladší. Cílem festivalu je vzbudit zájem o témata udržitelného rozvoje u mladé generace a nedílnou součástí festivalu je proto i Junior festival pro děti a mládež.

bodytest

 

datova zurnalistika

Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby.

Budete-li i nadále používat naše služby, souhlasíte s naším používáním cookies.

Rozumím
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account