Systémové upozornění
Hlavní informace
film-is-great

Pražské kino LUCERNA a nové kino EDISON Filmhub představí od 10. do 16. června Přehlídku britského filmu s názvem Film is GREAT. Přehlídka, oslavující filmovými novinkami 100 let britské ambasády v Praze, uvede 6 premiérových titulů a další filmy z produkce Velké Británie.

Slavnostní zahájení přehlídky proběhne v pondělí 10. června v 18:00 v kině Lucerna. Zahájení je přístupné pro veřejnost.

Zahajovacím filmem je novinka BEATS režiséra Briana Welshe, novodobého následovníka Dannyho Boyla a jeho legendárního Trainspottingu. Zasazen do prostředí skotského městečka v raných 90. letech, film plný rave hudby přináší autentický příběh o bolestném i radostném dospívání v době zrodu britské freeparty scény. BEATS vypráví univerzálně platný příběh o přátelství, vzdoru a neodolatelné síle mládí.
Projekci uvede hudební publicista Pavel Klusák. Po filmu následuje RƎVOLT: Beats afterparty v klubu SWIM (Štěpánská 622/36) která vás nechá unášet se na mocných beatech a okusit atmosféru devadesátkových, neučesaných a opravdu free parties.

Vstup na party je ZDARMA pro všechny s platnou vstupenkou na projekci, pro ostatní vstup 100 Kč.

bodytest

 

datova zurnalistika

Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby.

Budete-li i nadále používat naše služby, souhlasíte s naším používáním cookies.

Rozumím
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account